İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

07 TEMMUZ 2022, PERŞEMBE   

40

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN.

    Yayına Giriş Tarihi: 08.03.2021 03:00   Güncellenme Zamanı: 04.12.2021 15:45:33  Yayınlayan Birim: ERZURUM ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 08.03.2021 15:41:46

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI (İMO) ERZURUM ŞUBESİ 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ`NDE KADIN MESLEKTAŞLARINI UNUTMADI.

İMO Erzurum Şubesi;  bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgın hastalığı nedeniyle tedbir amaçlı bir araya gelemeyen kadın üyelerine "Kahvelerimizi karşılıklı içebileceğimiz günlerde buluşmak dileğiyle…" notunun bulunduğu birer kahve fincanı hediye ederek kadın meslektaşlarının kadınlar gününü kutladı.


Şube Başkanı Abdulkadir Orhan tüm kadın üyeler nezdinde Şube Kadın Komisyon Başkanı Emine Parmaksız `a hediyesini verdi. Başkan Orhan "Gecen sene kadınlar gününde kadın meslektaşlarımız bir kahvaltı programında bir araya gelmişti ve bu özel günlerini hep beraber kutlamışlardı. Biz de bu sene pandemi nedeniyle bir araya gelemeyen meslektaşlarımızı unutmadık ve kadınlarımıza vermiş olduğumuz değeri göstermek için küçük bir hediye hazırladık. Hayatımızın her anında izleri ve emekleri olan kadınlarımızın toplumda hak ettikleri değeri görmeleri ve kendilerini özel hissetmeleri için elimizden gelen gayreti göstererek kadınlarımızın farkındalığını ortaya koymaya çalışıyoruz." dedi.


Kadınlar günü münasebetiyle hediyesini Şube Başkanı Abdulkadir Orhan`dan alan Kadın Komisyonu Başkanı Emine Parmaksız,  "Kadınlarımız  günümüz yaşam koşullarında yalnızca evinde değil, yaşamın her alanında katma değer katıyor. Son yıllarda kadın meslektaşlarımızın iş hayatındaki varlıkları artırmıştır. Özellikle ülkemizde bu artışı bariz bir şekilde görebilmek mümkündür. İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum Şubesi olarak bünyemizde kadınlarımızın sayısı bir hayli fazla. Bu durum kadınlarımıza verdiğimiz değeri açıkça ortaya koymaktadır. Bu özel günümüzde yine bizleri unutmayarak bu ince davranışı gösteren Başkanımıza ve Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyoruz." dedi.


Okunma Sayısı: 71

Erzurum Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.